Tüketici İlişkileri Yönetim Sistemi

Tüketici İlişkileri Yönetim Sistemi

Navitas Enerji tarafından geliştirilen Tüketii İlişkileri Yönetim Sistemi tümüyle Türkiye Elektrik Piyasası dinamikleri üzerinden tasarlanmış, sadece son kullanıcıya elektrik satışı gerçekleştiren toptan satış şirketleri için dizayn edilmiş bir CRM+ERP çözümüdür.Demo için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.


Ana Özellikler

Bugün Türkiye Elektrik Piyasası'nın geldiği noktada son kullanıcılara elektrik satışında maliyetler ve maliyetleri hesaplama büyük önem taşımakta. Bu kapsamda Navitas Enerji tarafından geliştirilen Tüketici İlişkileri Yönetim Sistemi'nin ana felsefesi portföy yönetimi olmuş ve sağladığı tüm hizmetler bu temel mantık üzerinden geliştirilmiştir.

Bugün birçok şirket başlangıç aşamasında portföy yönetimi üzerinden sistem temellerini geliştirmediğinden ötürü mevcuttaki portföylerinin maliyet analizlerini bile ancak ay sonunda PMUM ekranlarından alınan bilgiler üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Oluşan bu durum, 2012 yılından bu yana oluşan sistem fiyatlarındaki volatilitelerden büyük zararlar yaşayan şirketlerin küçülme yada piyasadan vazgeçmesine neden olmuştur.

Navitas Enerji Tüketici İlişkileri Yönetim Sistemi maliyetlerinizi ve beraberinde portföyünüzü teklif aşamasından itibaren kontrol altında tutmanıza ve anahtar özellikleri ile farklı sözleşme grupları üzerinden ihtiyacınız olan portföy yönetimini yapmanıza olanak sağlar.

Tüm satış kanallarını geliştirilen bu anahtar özellikler sayesinde dönemler içerisinde belli fiyat odaklarına, sözleşme tiplerine otomatik olarak yönlendirir ve teklif ile sözleşme süreçlerini ne kadar yoğun olursda olsun standart bir yapıda hatasız olarak kontrol altında tutarsınız.

Tüketici İlişkileri Yönetim Sistemi bugün piyasada kullanılan 8 ayrı sözleşme türünde teklif, sözleşme ve fatura desteğini içinde barındırmaktadır. Geliştirmede oluşturulan esnek yapısı sayesinde her tipte yeni hesaplama, teklif, sözleşme ve fatura sistemine entegre edilebilir.

Kullanımları kısa vadede organizasyonda takip etmekte zorlandığınız, ileri tarihte aranması gereken tüketiciler, sözleşme yenileme tarihleri ve birçok zamansal sıkıntınızı fark etmenizi, raporlama sistemi sayesinde kolayca takip ederek verimliliğinizi arttırmayı sağlar.

Sistem mevcut tüketicileriniz için ay sonunda fatura kesme yada ödeme noktalarına göre faturaların ayrıştırılarak muhasebesel raporlamaları yapmasının yanında, günlük bazda gerek saatlik sayaç okuma gerekse, profilleme ile 3 zamanlık sayaç kullanan tüketiciler için tüketim tahminlerini otomatik olarak oluşturur ve günlük bazda maliyetlerini kontrol etmenizi sağlar.

Navitas Enerji Tüketici İlişkileri Yönetim sistemi Türkiye'de yer alan iki firma dışında tüm tedarik şirketlerinin kullanımına açıktır. Detaylı bilgi almak ve demomuzu görebilmek adına lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.