Hakkımızda

Elektrik ticaretinde bilişimin vizyonun dürüstlüğün Gücü

Navitas Enerji Kurulduğu günden bu yana tüketicilerine, çalışanlarına ve tüm satış kanallarına en iyiyi sunabilmek adına her yıl gelişen, değişen aktif bir yapı oluşturmuştur. Bugün gelinen noktada satın kanallarımız tüm işlemlerini müşteri ilişkileri yönetim sistemiminzden yapmakta, tüketicilerimiz ile ilgili tüm işlemler yine aynı sistem üzerinden gerçekleştirilerek herhangi bir hataya yer verilememektedir. Navitas ailesine siz de bugün katılabilirsiniz.


BİZ KİMİZ?

Navitas Enerji 2008 yılında başlayan AR-GE çalışmaları sonucunda 2009 yılında kurulan bir temsilcilik ve danışmanlık firmasıdır. Navitas şuan elektrik ticareti, dağınık üretim sistemleri, enerji optimizasyonu, yenilenebilir enerji alanlarında bilgi teknolojilerinden yararlanarak gelişmesini sürdürmektedir.

Bugün gelinen noktada Navitas elektrik ticaretinde bayilerine ve müşterilerine kendi geliştirdiği Müşteri İlişkileri Yönetim sistemi üzerinden kontrollü, dikkatli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekte, her geçen gün portföyünü seçkin müşterilerle genişletmeye devam etmektedir.

Bugün gelinen noktada bizi daha iyiye götüren birçok kilometre taşları yaşanmıştır. Bize daha iyiyi sağlayan ve tüm müşterilerimize daha iyiyi sunmamızı sağlayan yapı taşlarımız aşağıda ki şekildedir: