Sunduğumuz Hizmet

Güneş Enerjisi Danışmanlığı

Bugün Türkiye'de size hizmet vermeyi bekleyen yüzlerce güneş enerjisi firması mevcut. Birçoğu işini çok iyi yapıyor ancak iyilerle kötüleri ayırmak, birebir tüketimlerinize uygun olarak sizin ihtiyaçlarınızı belirlemek için bir danışmana ihtiyacınız var. Bu yolda sizinle çalışabilmek için çok kapsamlı bir hizmet hazırladık ve tamamen ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Sizinle çalışabilmemiz için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Her Aşamada Tamamen Ücretsiz Olarak Yanınızdayız

Süreçler ve Sunduklarımız

Size bu hizmeti sunmak için çok çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada aşağıda açıklamaya çalıştığımız hizmetlerimizi tamamen ücretsiz sunuyoruz!

Ön Teklif Aşamasında Yer Alanlar

Ön teklif aşamasında sizden istedğimiz çok az bir bilgi var. Sizden 3 zamanlı tüketimlerinizi ve panellerin kurulması düşünülen alanla ilgili kısa birkaç bilgi istiyoruz. Bu bilgileri inceleyerek size şunları sağlıyoruz:

 • Bize gösterdiğiniz alana fiziksel açıdan en fazla ne büyüklükte bir sistem kurulabileceğini belirliyoruz ki Türkiye'de tüm firmalar bu hizmeti size sunabiliyor.
 • Tüketimlerinizi saatlik baza ayırıp, inceleyebiliyoruz. Biliyoruz bu şu anda sizin için hiçbir anlam ifade etmiyor ama aslında ihtiyacınızdan büyük bir sistemi salın alıp, fazladan para harcamanızı engelleyecek en önemli nokta bu bölüm.
 • ,
 • Fotovoltaik güneş enerjisi sistemlerini farklı büyüklüklerde bulunduğunuz lokasyona göre siz satın almışsınız gibi çalıştırabiliyor, gerçekleşen üretimler ile tüketimlerinizi saatlik bazda eşleştirebiliyoruz. Bu sayede size birebir ihtiyaçlarınıza uygun optimum büyüklükteki güneş enerjisi sistemini belirleyebiliyoruz.
 • Hali hazırda elektrik tedariği ile yılladır uğraştığımızdan ötürü güneş enerjisi sisteminizin yetişemediği yada üretim gerçekleştirmediği saatlerde elektriği daha ucuza almanızı sağlayabilecek en uygun sözleşme tipini belirliyoruz. Bu sayede üretiminiz dışında kalan tüketimlerinizi de daha uygun fiyattan almanızı sağlayarak tasarruf oranınızı arttırıyoruz.

Teklif Aşamasında Yer Alanlar

Ön teklif aşamasında oluşturduğumuz bilgileri ve sisteminizde olmasını gerekli gördüğümüz noktaları piyasada yer alan en iyi firmalarla paylaşıyoruz. Bu kapsamda sizlere şunları sunuyoruz:

 • Piyasada yer alan ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sağlayacak, en sağlam altyapıya ve finansal güce sahip firmalardan teklifleri toplayacağız.
 • İlk teklif toplamalar her zaman tanışmadır. Bu nedenle firmalarla size en rekabetçi ve uygun koşulları sağlayacak şekilde uzun pazarlıklar gerçekleştireceğiz.
 • ,
 • Teklifte size sunulan sistemi yeniden kendi sistemlerimizde simüle ederek başlangıç aşamasında hedeflediğimiz üretim düzeylerinde olup olmadığımızı kontrol edeceğiz. Bu çok önemli bir nokta zira tüm çalışmamız sizin sadece tüketimlerinize uygun büyüklükteki sistemi almanızı sağlamaya yönelik. Bu nedenle iyileştirme gereken noktalarda gerekli iyileştirmeleri sağlayacağız.
 • Elektrik tedariğinde sunmayı hedeflediğimiz ve size önceden sunduğumuz tedariği minimum ön teklif aşamasında sunduğumuz koşullarla sağlayacağız. Elektrik tedariği bu sistemde sizin kazançlarınızı birebir arttıracak çok önemli bir bölüm bu nedenle en iyi anlaşmayı yapmanız bizim işimiz.
 • Sonuçlarımız ile güneş enerjisi teklifinizi en basit ve yalın hali ile hazırlanmış bir finansal raporla birlikte sunacağız.

Yatırım Aşamasında Yer Alanlar

Yatırım aşamasında görevimiz size vaad edilenle, gerçekleştirilenin aynı olup olmadığını kontrol etmek olacak. Bu kapsamda:

 • Detaylı dizaynınızı inceleyerek vaad edilenle oluşturulanın aynı olduğundan emin olacağız.
 • Haftalık bazda ilerleme raporlarını inceleyeceğiz ve işlerin belirlendiği şekilde yürüdüğünden emin olmanızı sağlayacağız.
 • Kabulü sahada sizinle birlikte gerçekleştirip, üçüncü bir göz olarak sağlıklı bir sistem satın aldığınızdan emin olacağız.

Üretim Aşamasında Yer Alanlar

Süreçte sizin adınıza bizi en çok endişelendiren kısım bu bölüm. Sistemin yeni olması beraberinde finansal açıdan üretim ve tüketim değerlerinizde belli bazı hataların fatura ve üretim sonuçlarına yansımasına neden olabiliyor ancak bunların değerlendirmesinin yapılabilmesi için bizim size ait olan üretim ve tüketim değerlendirmesine sahip olabilmemiz gerekiyor ve bu nedenle üretim aşamasında danışmanlığınızı yapmamız sadece elektrik tedariğini bizim önerdiğimiz sözleşme ile gerçekleştirdiğiniz sürece gerçekleşebiliyor. Elektrik tedariğinizi yapmaya devam etmemiz durumunda size sunacaklarımız:

 • Aylık bazda tüketim ve üretim değerlerinizi kontrol ederek yanlışlar olup olmadığını belirleyeceğiz.
 • Aylık bazda EDAŞ'a fazla üretimleriniz nedeniyle kesmeniz gereken faturayı hesaplayacağız
 • Aylık bazda tedarikçinizin size kesmesi gereken faturayı oluşturarak kontrolleri yapacağız
 • Hataların belirlenmesi durumunda nasıl bir süreçle düzeltmeyi gerçekleştireceğinizi açıklayacak ve gerekli belgeleri oluşturacağız
 • Tüketimlerinize uygun daha yüksek kazanç elde edebileceğiniz bir sözleşme oluşması durumunda sizi bilgilendirecek ve yeni tedarik anlaşmanızı organize edeceğiz.